Zapraszam do złożenia oferty cenowej na realizację zamówienia.
Szczegóły w załącznikach.
Zalacznik_nr_1_-_formularz_ofertowy_(1).doc
Zalacznik_nr_2_-_wzor_umowy_(1).doc
Zapraszam do złożenia oferty cenowej na realizację zamówienia.
Szczegóły w załącznikach.
Zalacznik_nr_1_-_formularz_ofertowy_(1).doc
Zalacznik_nr_2_-_wzor_umowy_(1).doc
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nadborach unieważnia zapytanie ofertowe oraz wybór najkorzystniejszej oferty. Szczegóły w załączniku.
Zapraszam do złożenia oferty cenowej na realizację zamówienia.
Szczegóły w załącznikach.
zapytanie_ofertowe_wegiel_2024.pdf
Zalacznik_nr_1_-_formularz_ofertowy.doc
Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klasy 8 to wyjątkowe chwile w życiu każdej szkolnej społeczności. Z jednej strony radość, bo nadeszły długo wyczekiwane i zasłużone wakacje, ciekawość tego, co nas czeka oraz nowych wyzwań. Natomiast z drugiej strony czas pożegnań i niejednokrotnie żal, że kończy się pewien etap i trzeba rozstać się z miejscem, w którym spędziło się wiele lat...
W tym roku szkolnym naszymi absolwentami zostali: Kacper Brzostowski, Hubert Kozikowski oraz Bartosz Pawłowski. Uczniowie oraz ich rodzice we wzruszających słowach dziękowali za te wspólne lata nauki i pracy. Szczególne podziękowania otrzymała wychowawczyni klasy 8 p. Renata Martyniak. Niejedna osoba uroniła łzę...
Uroczystość uświetnili zaproszeni goście:
Burmistrz Miasta i Gminy Jedwabne p. Adam Mariusz Niebrzydowski, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnem p. Ewelina Żebrowska - Walczyk oraz Proboszcz Parafii w Burzynie ks. dr Marcin Sobiech.
Zaproszeni goście wręczali wraz z dyrektorem szkoły i wychowawcami wyróżnionym uczniom nagrody oraz dyplomy za osiągnięcia w nauce, konkursach oraz pracy na rzecz szkoły i lokalnej społeczności. Pani Ewelina Żebrowska - Walczyk wręczyła również naszej społeczności szkolnej kwiaty oraz pszczółkę, podkreślając, że jest ona symbolem pracowitości, której nam nie brakuje. Dziękujemy!
Czas wyruszyć w dalszą drogę... te słowa towarzyszące naszej uroczystości powtórzyć może nie tylko klasa 8. My także.
Dzieci z klasy 0 wyruszają w dalszą drogę, aby rozpocząć klasę 1 i stać się uczniami.
Nasze przedszkolaczki rozpoczną przygodę z "zerówką".
Przed nami również wiele nowych dróg, którymi będziemy przemierzać chociażby podczas wakacyjnych wyjazdów, aby we wrześniu rozpocząć kolejny rok szkolny - bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę. Natomiast naszym ósmoklasistom nie mówimy "żegnajcie", ale pamiętajcie o naszej - i swojej szkole i nie zapominajcie nas odwiedzać. Do zobaczenia!
PS Powodzenia na dalszej drodze!
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym organizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe LEPSZA SZKOŁA, którego głównym celem jest badane kompetencji matematycznych uczniów.
Wspólnie z dziesiątkami tysięcy uczniów z całej Polski rozwiązywali standaryzowane testy. Po każdym teście mieli możliwość porównania swoich wyników z wynikami innych uczniów województwa i całej Polski.
W ramach projektu uczniowie brali udział w programach:
Koordynatorem projektu była p. J. Bagińska
10.06.2024 rok odbył się Konkurs Biblijny ,,Ewangelia wg św. Mateusza", w którym wzięła udział klasa V .
Ze znajomością Ewangelii wg św. Mateusza zmierzyło się sześcioro uczniów. Wyniki przedstawiają się następująco:I- Gabriela KarwowskaII- Filip KurzątkowskiIII- Justyna BrzostowskaWszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach .
OrganizatorRenata Martyniak
Tradycją naszej szkoły stał się Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”, który w tym roku odbył się 6 czerwca. Chętni uczniowie klas IV - VIII zmierzyli się z matematycznymi zadaniami.Wszyscy bardzo dobrze sobie poradzili, ale zwycięzca MISTRZ MATEMATYKI, może być tylko jeden. W tej edycji tytuł ten zdobył PIOTR BARGŁOWSKI z kl. VI. Tytuł WICEMISTRZA MATEMATYKI przypadł LENIE PAWŁOWSKIEJ z kl. V, zaś zaszczytne III miejsce wywalczyła LAURA SZMITKO z kl. VI.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Do zobaczenia za rok.
Organizator
Joanna Bagińska
29.05.2024 roku odbył się Szkolny Konkurs Historyczny ,,Z HISTORIĄ NA TY", adresowany do uczniów V-VII.
Z pytaniami historycznymi zmierzyło się ośmioro uczniów. Wyniki przedstawiają się następująco:I - Juli Rainko kl. VIII-Filip Kurzątkowsi kl. VIII- Gabriela Karwowska i Amelia Polińska kl. VWszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach historycznych .
OrganizatorRenata Martyniak
Dzień Mamy i Taty to jedno z najpiękniejszych świąt w roku, pełne miłych życzeń i kwiatów, które są wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego 27 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z tej okazji.
Bogaty program artystyczny rozpoczęło przedstawienie przygotowane przez najmłodszych uczniów. Następnie rodzice mogli obejrzeć krótkie przedstawienie w wykonaniu uczniów z klas starszych, a także wysłuchać wierszy i piosenek w wykonaniu dzieci z klals I-III. Na zakończenie uczniowie klas V-VII zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki, laurki i kwiaty. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.
20 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach pszczelarskich „Pszczoły nasi mali przyjaciele”, zgłębiając swoją wiedzę na temat ochrony środowiska i znaczenia pracy pszczół dla otaczającej nas przyrody. Warsztaty, prowadzone przez prawdziwego pasjonata pszczelarstwa, były pełne interesujących opowieści o życiu pszczół, ich pracy w pasiece, codziennych zwyczajach, żywieniu się nektarem i pyłkiem kwiatowym oraz procesie powstawania miodu. Uczestnicy mieli niecodzienną okazję obserwować te małe, pracowite stworzenia w szklanym ulu.
Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się o życiu pszczelej rodziny, różnicach między matką pszczelą, zwaną królową, a zwykłymi robotnicami. Mieli również okazję obejrzeć strój pszczelarza oraz narzędzia, którymi posługuje się on na co dzień. Największą atrakcją było jednak samodzielne wykonywanie świeczek z pszczelego wosku, co sprawiło dzieciom wiele radości.
Na zakończenie, po otrzymaniu szeregu wskazówek i zachowując wszelką ostrożność, dzieci z zaangażowaniem wypatrywały pośród pszczół robotnic tej najważniejszej – „królowej pszczół”.
Za odwagę ochotnicy zostali nagrodzeni słoiczkiem pysznego, świeżo zebranego miodu.
Było to spotkanie pełne pozytywnych wrażeń i emocji, które z pewnością na długo zostanie w pamięci naszych małych pszczelarzy.
Szkoła Podstawowa w Nadborach została jednym z laureatów kolejnej edycji programu dobrosąsiedzkiego „Wzmocnij Swoje Otoczenie”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi w wysokości 24 tys. złotych w sąsiedztwie szkoły powstanie „Strefa relaksu – strefa aktywności fizycznej”, która zapewni dzieciom nie tylko możliwość zabawy na świeżym powietrzu, ale także naukę i eksplorację natury. Jednocześnie będzie to miejsce, gdzie dorośli będą mogli spędzać czas w harmonii z przyrodą, ucząc się nowych rzeczy i czerpiąc radość z aktywności na świeżym powietrzu.
„Wzmocnij Swoje Otoczenie” to program grantowy skierowany do mieszkańców terenów, na których Polskie Sieci Elektroenergetyczne prowadzą inwestycje lub eksploatują istniejącą infrastrukturę.
Celem programu jest wsparcie projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowa pomoc w ich wdrożeniu. Jego idea jest zbliżona do znanego i sprawdzonego rozwiązania, jakim jest budżet partycypacyjny, dzięki któremu mieszkańcy mogą aktywnie zmieniać swoją okolicę.
W sześciu edycjach programu, PSE przyznały już ponad 1050 grantów o łącznej wartości prawie 22 mln złotych. Szczegółowe informacje o programie i jego organizatorze dostępne są na stronach internetowych https://www.wzmocnijotoczenie.pl i https://www.energetycznykompas.pl.
Życzenia na Święta Wielkanocne 2024
Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs kolęd i piosenek o tematyce bożonarodzeniowej.
Uczestnicy zaprezentowali bardziej i mniej znane utwory muzyczne, wszyscy zostali nagrodzeni:
I miejsce za wykonanie "Pastorałki od serca do ucha" otrzymały uczennice klasy V: Justyna Brzostowska i Gabriela Karwowska.
II miejsce wyśpiewała uczennica klasy VI: Laura Szmitko, która zaprezentowała kolędę "Gdy się Chrystus rodzi".
III miejsce za piękne wykonanie piosenki świątecznej "A kto wie czy za rogiem" zajęli chłopcy z klasy III: Adam Bargłowski i Dawid Trzaska.
Pozostałym wykonawcom przyznano wyróżnienia:
- przedszkolakom za wykonanie kolędy "Przybieżeli do Betlejem"
- zespołowi z klas 0-I za utwór "Był pastuszek bosy"
- klasom II i III za anglojęzyczną piosenkę "Winter" i pastorałkę "Maleńki Jezus"
- klasie V z kolędę "Przybieżeli do Betlejem".
Pięknie dziękujemy jury w składzie: p. Dyrektor Sławomir Dębek, p. Andrzej Narewski, p. Alina Domaszewska za rzetelną pracę.
Dziękujemy również uczennicy klasy VI Julii Rainko za poprowadzenie tego muzycznego wydarzenia, za fachowość i uśmiech.
Powered by aSc EduPage